Loading...

KURUMSAL

Bevel'i tanıyın.

BEVEL®

DUŞA KABİN & BANYO

Hızla büyüyen ve kalkınmada büyük başarılar kaydeden bir ülkede üretici olmak, sanayici olmak büyük bir keyiftir. Bu keyfi paylaşmak, bu zorlu işe omuz vermek bizim ibadetimizdir. Her gün yeni bir gündemle gelişen hayata, baş döndürücü bu gelişim sürecine ayak uydurabilme becerisi de bu ülkenin insanına, bizlere has bir özelliktir. İşte bu ülkede, dünyanın orta yerinde kırsaldan kente hepimiz bir şeyler üretirken coşkunun en büyüğünü yaşıyoruz. Durmuyoruz, çabalıyoruz; mucizelere tanık oluyoruz.

 

 20 yıllık tecrübesiyle   Bevel Markasıyla kurulmuş olan firmamız Güzel banyo tasarımının güzel bir evin ayrılmaz bir parçası olduğuna ve güzel banyo tasarımının unsurlarını basit, kullanışlı olmasının yanı sıra uygun maliyetli hale getirmek için fırsatlar yaratmaktadır. Bevel Sıhhi Tesisat Grubu'nun bağımsız bir yan kuruluşudur; mimari ve tasarım topluluklarını, bireysel tüketicileri özenle seçerek, verimli ve uzman bir fabrika çıkışlı doğrudan satış operasyonuyla yaratıcı ve benzersiz banyo ürünleri elde edebilmek için kurulmuştur. Ana şirket olan Bevel, tasarımcılar ve mimarlar arasında kurulmuş bir isim olmakla birlikte taze, yenilikçi ürünleri ve çözümleri için saygın bir yer almaktadır. Ayrı bir akrilik küvet, tekne ve banyo duş kabin portföyümüze, aynı derecede kolaylık, seçime erişim ve önceden belirlenmiş bir kaç kişinin kullanıma sunduğunu belirleme kolaylığı ile erişim sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ürünlerimizin toptan ve perakende, sunuyoruz, sağlık, hijyenik sizlerin suyla bütünleşmesini, Türkiye çapında müşterilerimizin stil ve duyarlılıklarına daha fazla hizmet etmek için özel portföyümüze yeni tasarımlar ve stiller eklemeye devam ediyoruz.

 

Misyonumuz

Heyecan, ekip çalışması ve değerleri ile evlerimizde ailelerimiz için mükemmelliği arayan dünyanın her yerindeki insanların hayatlarını iyileştirmek ve daha iyi teknoloji kullanarak, tutkuyla zenginleştirerek, çalışıyoruz.

 

Vizyonumuz

Banyo mobilyaları ve en yenilikçi şirkette mükemmellik için referans noktası olmak, daha iyi ürünler ve daha iyi hizmetler sunmak. Böylece büyümek ve dünya genelinde lider olmak, etkinliğimiz ve ülkemiz için kaynak yaratmak için değer yaratmak.

 

Değerlerimiz

Temel değerlerimiz, mükemmellik için bir tutku - güzellik ve ince işçilik sevgisi - ve etik - sürdürülebilirlik, şeffaflık ve insanlara değer verme yoluyla uzun vadeli değer anlamına geliyor. İnsanlığımızı ve yaşam kalitemizi, yaptığımız şeylere olan tutkuyla sürdürdüğümüz tüm seçimlerimizin merkezine yerleştirmek istiyoruz.


"YÜKSEK KALİTE, SINIRSIZ HİZMET"