Loading...

ÖLÇÜYE GÖRE ÜRETİLDİ

Sınırlar aşılmak için var...
Banyo tasarımındaki güncel trendleri tam olarak yansıtan bir slogandır. Müşterinin konforunun önemli bir rol oynadığı bir alan, ergonomi ve estetiğin bir kombinasyonu olmalıdır. Böyle bir uyumu yakalamak, tasarımcıların ve mimarların karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir. Duş alanı da dahil olmak üzere banyonun kişiselleştirilmesi, benzersiz bir tasarım oluşturmak için mükemmel bir çözümdür. Her birini gerçekleştirmek için ısmarlama ürünler departmanı oluşturuldu.

KENDİ ÖZEL YAPICAĞINIZ DUŞ KABININIZI SEÇİN

Birçok banyoda ortaya çıkan olağandışı projeleri başarıyla uyguluyoruz. Bunlardan birinin sizinkinde de görünmesini istiyorsanız, duşkabin gidin ve tam olarak ihtiyacınız olan duş kabini seçin 

HAYALİNİZDEKİ TEKLİFİ ALIN

1. MODEL SEÇİN

İstediğiniz modeli tasarlamak teklif almak için öncelik ile duşkabin seçin ve seçtiğiniz modeli bizlere e-posta ve ya whatsapp hattından bizlere ürünün kodunu bildirin.
2. TEKLİF
Hayalinizdeki kabinin tasarımı ile birlikte satış Uzmanımız tarafından hazırlanan fiyat teklifini içeren geri dönüş e-postasını ve ya whatsapp üzerinden  bekleyin

 3. TEKLİF ONAYI

Size sunulan teklifi ürünün ödemesini ile birlikte onaylamanız şartı ile işleminiz başlatılır

4. ÖLÇÜLENDİRME

Üç iş günü içerisin de ekiplerimiz sizleri ölçü almak için ziyaret eder ve sizin ile birlikte ölçüleriniz alınır.

5. TASARIM

Üç Adresinizden keşif yapıldıktan sonra standart dışı ve özel istekler doğrultusunda tasarım uzman ekibimiz sizin ile iletişime geçer ve isteklerinizin doğrultusun ürünüz size çizim olarak iletir. 

6. MONTAJ

Kurulum hizmeti için ölçümü yapan kişiyi gelmektedir. Bu, ürünün nihayetinde beklentilerinizi karşılayacağının en yüksek garantisidir. 

SINIRSIZ TASARIM

Hayatınızın her alanında kendi tarzınızı mı yansıtmak istiyorsunuz? Peki ya banyo odalarınızda kendi tarzınızı görmek ister misiniz? O zaman sizin isteklerinizi karşılayacak isim Bevel. Çünkü Bevel aklınızdaki duşakabini tasarlıyor ve burada duşakabine dair her şey sınırsız. Standart kalıpların dışına çıktığımız kabin modellerimizle tabuları yıkıp yeni ufuklar açma yolunda sizlere hizmet veriyoruz. Birçok banyo modeli ile uyumlu, istenilen ölçüye göre tasarlanabilen, özel üretim ve renk seçeneklerinin yanı sıra talep edilen yükseklikteki duşakabinleri istekleriniz doğrultusunda harika tasarımlarımız ile banyo duş alanlarınızda zengin ve sade görünüm elde ederek hayalinizdeki duşakabine göre tasarlıyoruz. Size sunulun tasarımların yanı sıra duş odalarınızda zarafet ve şıklığı duşakabininizde yakalama fırsatı sunuyoruz. Zarif ve estetik görünümleriyle duşakabinlerimiz her zevke uygun portföyü ile tüm tasarımları gözler önüne seriyor. Ayrıca Bevel, duşakabinlerinizde sunmuş olduğu şıklığın-zarafetin ardında güvenilirlik ve dayanırlılığı da tasarlıyor. Daha fazlası için ürünlerimizi inceleyiniz.