Loading...

GARANTİ

Bevel sizler için şık, zarif, kaliteli ürünler tasarlarken aynı zamanda ürünleriniz için garanti vermektedir. Ürünümüz yetkili personel tarafından monte edilmek şartıyla; işçilik, imalat ve malzeme hatalarına karşı satış-teslim tarihinden itibaren 2 (iki) yıl -bazı ürünler için 5 yıl- süreyle garanti kapsamına girmektedir. Duşa kabininizde meydana gelmiş sorunun giderilmesi ile ilgili parça değişimi ya da tamir işlemleri ve işçilik firmamıza aittir.

Garanti kapsamından faydalanacak müşterinin firmamız ile iletişime geçip servis talebinde bulunması gerekmektedir. Bulunulan talep sonrasında, firmamız en kısa sürede servis personellerini adresinize yönlendirerek ve problem çözüme kavuşturulacaktır. Bevel kalitesi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

SERVİS VE MONTAJ

Bevel istediğiniz ürünleri size sunarken aynı zamanda aldığınız ürünlerin montajını da sağlamaktadır. Firmamızdan aldığınız ürünlerin montajı ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ürünlerinizin kurulumu sağlanırken malzemeler ve aksesuarlarınızın kalitesi, kabininizin montajı doğru işçilikle sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda Bevel, duşakabininizde meydana gelmiş olan sorunlar için sizlere servis olanağı sunmaktadır. Garanti kapsamındaki ürünlerimizde malzeme, işçilik ve kalite sorunu yaşamanız halinde ücretsiz servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Duşakabininizdeki problem müşteri kaynaklı olması durumunda is Bevel sizlere ücretli servis olanağı sunmaktadır. 

Bevel' tüketici taleplerini önemsediği noktalardan birisi ürün satışı sonrası montaj ve servis süreçleridir. Servis ve montaj süreçleri titizlikle devam eden bir süreç olup, sistemli bir şekilde takip edilerek kısa süre içerisinde yüksek kaliteyi amaçlamaktadır.

Servis ve montaj hakkında bilgileri firmamızla iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

KULLANIM KURALLARI

Aşındırıcı olmayan bir sünger kullanarak camı fırçalayın ve sirke ile durulayın. Temiz ve ışıltılı bir yüzeye ulaştığınızda, daha uzun süre dayanması için yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Buradaki en büyük fikir, eğer yüzeye yapışmazlarsa sert su ve sabun pisliği birikmeyecek olmasıdır. Su lekelerinin önlenmesine yardımcı olmak için duştan sonra cam kapıları temizlemek için bir duş sileceği kullanın. Sert su alanlarında sabun birikimini veya kireç birikmesini önlemek için, her kullanımdan sonra kapağı kurulayın. Kapıları yeni görünmesini sağlamak için zaman zaman kapıları suyla seyreltilmiş yumuşak bir deterjanla silin. Asla kıl fırçalar, aşındırıcı süngerler veya temizleyiciler veya cam panellerde veya anotlanmış alüminyumda keskin aletler kullanmayın. Bazı cam ve metal yüzeyleri çizebilirler. Metal yüzeylerde, cilaya zarar verebileceğinden aşındırıcılar, amonyak, çamaşır suyu, asitler, mumlar, alkol veya çözücüler içeren temizleyiciler kullanmayın. Sert temizlik maddelerinin kullanılması garanti yükümlülüklerini geçersiz kılar. Temizleyicilerin yüzeylerde ıslanmasına izin vermeyin. Sabun oluşumunu önlemek için temizlikten sonra armatürleri durulayın ve silin.